Firma CS Lyon Praha s.r.o.

Jsme jediným a výhradním dodavatelem pnuté stropní fólie BARRISOL pro Českou  republiku. Díky více než 25 letému působení na českém trhu jsme nainstalovali více naž 100 000 m2 podhledů. Disponujeme tak mnoha zkušenostmi, díky kterým můžeme pomoci realizovat Vaše návrhy a nalézt vždy optimální řešení realizace.

Naším cílem je i nadále poskytovat kvalitní služby a servis, spolupracovat s architekty a designéry na technicky zajímavě řešených zakázkách a současně pomáhat klientům s realizacemi v soukromých bytech či rodinných domech. Samozřejmostí jsou naše bezplatné konzultace přímo na stavbě nebo v showroomu firmy, včetně prezentace všech technických vlastností.

Díky neustálým inovacím a moderním přístupům hodláme i v budoucnu podporovat projekty studentů a začínajících umělců.

 

 

CO JE BARRISOL 

BARRISOL je vysoce tvarovatelná polyvinylová fólie naprosto unikátních vlastností, která nabízí velkou variabilitu použití. Lze z ní vytvořit dokonale rovný a hladký podhled, současně je ale možné vytvořit podhled takových tvarů, jakých žádný jiný materiál není schopen dosáhnout.

Tato fólie je velice pružná, nehořlavá, hygienická, antistatická, odolná proti vlhku, parotěsná, má tvarovou paměť a zároveň je navíc vysoce estetická. Její tloušťka je pouze 0,2 mm a hmotnost 180 g/m2, díky čemuž prakticky nijak nezatěžuje stávající konstrukci. Navíc nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu.

K dostání nabízená v několika barevných provedeních a typech – od matných, lesklých a semišových, po metalízy a translucentní podhledy (které lze prosvítit), perforovaná, stejně tak v různých barvách – na výběr je až z 90 odstínů.

Jako jediná fólie na českém trhu splňuje BARRISOL všechny požární a hygienické předpisy a atesty, je držitelem certifikátu EN14716:2004 a současně neobsahuje zdraví škodlivé ftaláty.