Ke stažení

AKTUÁLNÍ VZORNÍK BARRISOL 2017

Podhledy BARRISOL jsou k dostání v několika provedeních. Máte na výběr z nepřeberného množství barev či perforací, včetně motivů potisku. V přehledném vzorníku se můžete nechat inspirovat, navíc se zde dozvíte i technické detaily, jako je např. šířka daného odstínu fólie, možnosti perforace, propustnost nebo odrazivost světla, stupeň hořlavosti. Stáhněte si náš vzorník ve formátu PDF nebo nás kontaktujte a my vám rádi zašleme i jeho tištěnou podobu.

Photobook 2

Katalog Photobook 2 je plný zajímavých fotografií realizací z celého světa, které vám mohou poskytnout inspiraci. Zaměřený je především na veřejné prostory, restaurace, obchodní centra, přednáškové sály.

 

FÓLIE BARRISOL 

Prečtěte si základní informace o pnutém stropním podhledu BARRISOL a shlédněte příklady realizací.

 

TRANSLUCENTNÍ FOLIE 

V tomto prospektu se jednoduše dozvíte základní informace o prosvětlování fólií BARRISOL.

AKUSTICKÉ FOLIE 

Téměř všechny nabízené typy fólií BARRISOL lze perforovat a docílit tak jedinečného efektu. V případě použití tzv. mikroperforace lze navíc docílit zlepšení akustických podmínek např. v přednáškových sálech nebo kostelech, kde je tato problematika velmi častá.V tomto francouzském katalogu se dozvíte všechny potřebné informace o akustických fóliích  BARRISOL Miniperf, Microacoustic, Acoperf a Microperf.

PROSPEKT TEXTILIE TREMPO

I když jsou podhledy BARRISOL především interiérovou záležitostí, v nabídce máme i několik variant, které lze použít ve venkovních prostorách.

Stáhněte si informace o textilii TREMPO – technické parametry, způsoby kotvení i příklady využití textílií TREMPOVISION a TREMPODESIGN.

PROSPEKT BAZÉNY A KOUPELNY

Stáhněte si náš prospekt věnovaný lesklým fóliím a jejich využití v prostorách bazénu a koupelen.

PROHLÁŠENÍ O SHODĚ 

Zde si můžete stáhnout prohlášení o shodě k výrobkům BARRISOL.

CERTIFIKACE CE 

Zde si můžete stáhnout certifikát CE dle normy EN14716:2004

FTALÁTY

Fólie BARRISOL jako jediná neobsahuje žádne ftaláty. Francouzský atest ke stažení.

ÚDRŽBA PNUTÉ STROPNÍ FÓLIE BARRISOL

Podhledy BARRISOL nevyžadují žádnou speciální údržbu. Stačí jen vlhký hadřík, popř. běžně dostupné čistící prostředky na odstranění mastnoty, pokud se jedná např. o instalaci v kuchyni.

Jednoduchý návod na údržbu fólie BARRISOL si může stáhnout níže.

SYSTÉM NÁPRAVNÝCH OPATŘENÍ

Pnutá stropní fólie BARRISOL  je odolná a vydrží obrovské zatížení – na výstavách jsme její odolnost dokazovali na demonstračním stánku, do kterého si lehali odvážlivci z davu.

Pokud je však vystavena ostrým předmětům lze ji poškodit – protrhnout, prokopnout, atd.

Co dělat v případe protržení fólie, vyháknutí z lišty, nebo natečení vody do podhledu? Odpověd nalezete níže.